دومین جلسه اندیشگاه سلامت مرکز بهداشت شهرستان بوشهر با حضور روانشناسان استان و موضوع سلامت روان برگزار گردید

19 دی 1401
دومین جلسه اندیشگاه سلامت مرکز بهداشت شهرستان بوشهر با حضور روانشناسان استان و موضوع سلامت روان برگزار گردید.


دومین نشست اندیشگاه سلامت با حضور جمعی از اندیشمندان سازمان نظام روانشناسی و مشاوره استان بوشهر ،اساتید دانشگاه های پیام نور،خلیج فارس و آزاد اسلامی، صاحبنظران و کارشناسان حوزه سلامت روان از ادارات و سازمان های مختلف، پیرو جلسه اول با موضوع " سلامت روان، چالش ها و راهکارها"  و محوریت اختلالات روانشناختی و بهبود سلامت روان در سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان بوشهر  در تاریخ 13 / 10/ 1401 برگزار گردید.
در این جلسه که به ریاست خانم دکتر زینب حسینی, متخصص روانشناسی سلامت و رئیس اندیشگاه سلامت شهرستان بوشهر،برگزار شد, ضمن مروری بر  مباحث جلسه گذشته , شاخص ها و چالش های سلامت روان در سطح شهرستان مطرح و سپس مورد نقد و بررسی و ارائه راهکار قرار گرفت.
خانم دکتر حسینی فرمودند: در حال حاضر با وجود اندیشگاه سلامت بستر لازم برای همفکری و مشارکت صاحب نظران و کارشناسان در حوزه سلامت روان آماده است تا دغدغه ها و چالش ها در این حوزه به بحث و گفتگو قرار داده شود و در نهایت با ارائه راهکارهای لازم به ارتقا شاخص ها در این حوزه کمک شود .
وی افزود : با وجود این اتاق فکر می توان از اطلاعات و دانش تخصصی کارشناسان محترم در این حوزه استفاده و با برنامه ریزی لازم در جهت کاهش آمار اختلالات روانی گام برداشت.
در روند نشست اندیشگاه سلامت،اساتید و  کارشناسان سلامت روان نظرات خود را اعلام و از تجارب علمی ارزشمند یکدیگر برای بهبود روند ارتقا شاخص های سلامت روان استفاده شد.
در پایان خانم سلیمانی کارشناس ارشد سلامت روان مرکز بهداشت شهرستان بوشهر  به ارائه طرحی در زمینه آموزش و پژوهش و آسیب شناسایی اختلالات روانی پرداخته و این طرح و ایده مورد نقد و بررسی قرار گرفت.


کلمات کلیدی:
اندیشگاه.سلامت     دومین     روانشناس.دکتر.زینب.حسینی    

تاریخ بروز رسانی:   19 دی 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >